O nás

Jak to všechno začalo

K výrobě grilů nás přivedla jednak láska ke grilování a také láska ke kovu (zejména nerezu) a jeho zpracování. Obojímu se věnujeme už dlouhá léta.

A protože se nás kamarádi, známí a sousedé čím dál častěji ptali, jestli nemáme nějaký gril na prodej, rozhodli jsme se, že jim vyjdeme vstříc a vyrobíme vlastní gril. A když už, tak pořádně, bez kompromisů - s nejlepším motorem, s bočním topeništěm, z kvalitní nerezi, ... nápady se jen vršily.

Jakmile jsme si ujasnili, jak by měl náš vysněný gril vypadat, pustili jsme se do výroby. Kladli jsme důraz na preciznost, odolnost a princip použití bočního topeniště, které je pro grilování nejlepší a navíc garantuje nízkou spotřebu dřeva. Zároveň jsme chtěli, aby náš gril byl krásný, a tak jsme vymysleli originální řešení konstrukce s uzavíratelným víkem a topeništěm a elegantními madly z keramiky. Na závěr jsme ho osadili výkonným tichým motorem s převodovkou tradiční české značky a bylo hotovo. Náš gril byl na světě a my jsme jej s poněkud těžkým srdcem předali novému majiteli. :)

Netrvalo dlouho a začali se nám ozývat další a další zájemci. A tak jsme se znovu pustili do díla a postupně vyvinuli celou řada grilů, které věrně slouží našim zákazníkům. Liší se pouze velikostí a rozsahem použití. Pojmenovali jsme je Farmář, Gurmán, Šéfkuchař a Královský gril.

Produkce probíhala a stále probíhá v naší vlastní výrobě za použití nejlepších materiálů, samozřejmostí jsou zkušení a nadšení řemeslníci.

Naše motto zní "Rozpalte to s námi!". Následujte jej i vy. Vítejte v Grillboxu.