Královský gril

  Náš velký nerezový gril s výklopem patří mezi ty nejlepší, je to splněný sen pro profesionální grilování. Krásné řemeslné zpracování podporuje elegantní design, který v sobě spojuje dokonalou funkčnost a odolnost. Gril bez problémů zvládne přípravu 60…
Cena: 87 362 s DPH
72 200 bez DPH
Dostupnost Předobjednávka
ks

 

Náš velký nerezový gril s výklopem patří mezi ty nejlepší, je to splněný sen pro profesionální grilování. Krásné řemeslné zpracování podporuje elegantní design, který v sobě spojuje dokonalou funkčnost a odolnost. Gril bez problémů zvládne přípravu 60 kg masa.

Náš KRÁLOVSKÝ gril má vestavěný výklopný mechanizmus, který Vám umožní kdykoli v průběhu grilování vysunout a přiblížit si tak grilované maso. Komfortní přístup ze všech stran nejvíce oceníte při ořezu masa, kdy budete mimo dosah kouře a Vaši hosté budou mít jedinečnou možnost si maso vybírat.

Pod výklopným víkem je umístěn rožeň, na který velice jednoduše můžete napíchnout vámi oblíbené druhy masa.

Rožeň je pomocí elektromotoru otáčen rychlostí 1,3 otáčky za minutu, maso se tak rovnoměrně propéká. Součástí základního vybavení grilu je záložní ruční klika.

Hlavní špička rožně je šroubovací. Po nachystání masa na rožeň ji vždy odšroubujte ! Abyste předešli možnosti zranění při manipulaci nebo samotném rožnění.

Velkou výhodou našich grilů je boční odnímatelné topeniště umístěné v zadní části, které umožňuje pohodlné přikládání a regulaci teploty pomocí otvorů. V kombinaci s uzavíratelným prostorem grilu je zajištěna nižší spotřeba palivového dřeva a grilovat můžete klidně i v zimě.

Pro kontrolu správné vnitřní teploty je zboku osazen elegantní teploměr.

Přímo pod rožněm je umístěna záchytná vana. Která má po napuštění vodou dvě funkce, jednak zachycuje odkapávaný tuk a marinádu, díky tomu nevznikají nepříjemné spaliny na rozpáleném povrchu. Přítomnost vody také napomáhá vytvořit ideální podmínky uvnitř grilu pro výslednou lepší chuť grilovaného masa.

Bez připálených povrchů bude vždy nenáročné čištění a údržba, takže Váš gril bude vypadat stále jako nový.

Gril je vybavený pojezdovými kolečky a umožňuje tak jednoduchou manipulaci a díky jeho konstrukci můžete grilovat kdekoli bez poškození povrchu podlahy, například dlažby.

Design, funkčnost a výkon tohoto KRÁLOVSKÉHO grilu Vám zaručí mnoho let spokojeného grilování.