Gril Gurmán

  Náš střední nerezový gril je co do velikosti a ceny bezkonkurenční. Tento nerezový gril patří k našim nejoblíbenějším, zvládne se poprat s malým seletem i třemi kýtami naráz, množství připravovaného masa cca 40 kg. Je tak vhodný už i pro větší oslavy,…
Cena: 49 780 s DPH
41 140 bez DPH
Dostupnost Skladem 1 ks
ks

 

Náš střední nerezový gril je co do velikosti a ceny bezkonkurenční.

Tento nerezový gril patří k našim nejoblíbenějším, zvládne se poprat s malým seletem i třemi kýtami naráz, množství připravovaného masa cca 40 kg. Je tak vhodný už i pro větší oslavy, zahradní párty a akce různých spolků, kde všichni budou obdivovat jeho odolnost a funkčnost.

Při grilování určitě oceníte možnost jednoduchého a příjemného přístupu k připravovanému masu. Pod výklopným víkem s keramickým madlem je umístěn rožeň, na který velice jednoduše můžete napíchnout Vámi oblíbené druhy masa.

Rožeň je pomocí elektromotoru otáčen rychlostí 1,3 otáčky za minutu, maso se tak rovnoměrně propéká. Součástí základního vybavení grilu je záložní ruční klika.

Hlavní špička rožně je šroubovací. Po nachystání masa na rožeň ji vždy odšroubujte ! Abyste předešli možnosti zranění při manipulaci nebo samotném rožnění.

U grilu GURMÁN máte možnost odejmutí přední části boxu, a to za pomocí keramických madel v horní části. Jednoduše vysadíte a ihned máte ještě lepší přístup k ořezu masa. (Pozor při manipulaci již v provozu jsou části grilu horké, použijte žáruvzdorné rukavice.)


Velkou výhodou našich grilů je boční odnímatelné topeniště umístěné v zadní části, které umožňuje pohodlné přikládání a regulaci teploty pomocí otvorů. V kombinaci s uzavíratelným prostorem grilu je zajištěna nižší spotřeba palivového dřeva a grilovat můžete klidně i v zimě.


Pro kontrolu správné vnitřní teploty je zboku osazen elegantní teploměr.

Přímo pod rožněm je umístěna záchytná vana. Která má po napuštění vodou dvě funkce, jednak zachycuje odkapávaný tuk a marinádu, díky tomu nevznikají nepříjemné spaliny na rozpáleném povrchu. Přítomnost vody také napomáhá vytvořit ideální podmínky uvnitř grilu pro výslednou lepší chuť grilovaného masa.

Bez připálených povrchů bude vždy nenáročné čištění a údržba, takže Váš gril bude vypadat stále jako nový.

Gril je také vybavený pojezdovými kolečky a umožňuje tak jednoduchou manipulaci a díky své konstrukci můžete grilovat kdekoli bez poškození povrchu podlahy nebo například dlažby.

Technické řešení, vzhled, funkce a výkon grilu GURMÁN je prostě skvělý.