Gril Šéfkuchař

  Tento velký nerezový gril patří již do skupiny profesionálních grilů. Určených i pro velké akce, zvládnete v něm připravit bez problémů 60 kg masa. Provedení grilu je odolné, spoje a řemeslné zpracování je provedeno s důrazem na detail, výkon a především…
Cena: 68 002 s DPH
56 200 bez DPH
Dostupnost Skladem 1 ks
ks

 

Tento velký nerezový gril patří již do skupiny profesionálních grilů. Určených i pro velké akce, zvládnete v něm připravit bez problémů 60 kg masa. Provedení grilu je odolné, spoje a řemeslné zpracování je provedeno s důrazem na detail, výkon a především funkci.

Při grilování určitě oceníte možnost jednoduchého a příjemného přístupu k připravovanému masu. Pod výklopným víkem je umístěn rožeň, na který velice jednoduše můžete napíchnout vámi oblíbené druhy masa.

Rožeň je pomocí elektromotoru otáčen rychlostí 1,3 otáčky za minutu, maso se tak rovnoměrně propéká. Součástí základního vybavení grilu je záložní ruční klika.

Hlavní špička rožně je šroubovací. Po nachystání masa na rožeň ji vždy odšroubujte ! Abyste předešli možnosti zranění při manipulaci nebo samotném rožnění.

U grilu ŠÉFKUCHAŘ máte možnost odejmutí přední části boxu, a to za pomocí keramických madel v horní části. Jednoduše vysadíte a ihned máte ještě lepší přístup k ořezu masa. (Pozor při manipulaci již v provozu jsou části grilu horké, použijte žáruvzdorné rukavice.)


Velkou výhodou našich grilů je boční odnímatelné topeniště umístěné v zadní části, které umožňuje pohodlné přikládání a regulaci teploty pomocí otvorů. V kombinaci s uzavíratelným prostorem grilu je zajištěna nižší spotřeba palivového dřeva a grilovat můžete klidně i v zimě.

Pro kontrolu správné vnitřní teploty je zboku osazen elegantní teploměr.

Přímo pod rožněm je umístěna záchytná vana. Která má po napuštění vodou dvě funkce, jednak zachycuje odkapávaný tuk a marinádu, díky tomu nevznikají nepříjemné spaliny na rozpáleném povrchu. Přítomnost vody také napomáhá vytvořit ideální podmínky uvnitř grilu pro výslednou lepší chuť grilovaného masa.

Bez připálených povrchů bude vždy nenáročné čištění a údržba, takže Váš gril bude vypadat stále jako nový.

Gril je také vybavený pojezdovými kolečky a umožňuje tak jednoduchou manipulaci a díky jeho konstrukci můžete grilovat kdekoli bez poškození povrchu podlahy, například dlažby.

Gril ŠÉFKUCHAŘ bude perfektní ozdobou a profesionálním pomocníkem na Vašich oslavách a večírcích.