Výhody našich grilů

 • Kvalitní česká výroba s dobře zpracovanými detaily
  Provedení grilu je z nerezové oceli AISI 304 s broušenou povrchovou úpravou. Všechny vnitřní konstrukce, spoje a sváry na našich grilech prochází dvojí kontrolu kvality. Jako pohony našich grilů používáme pouze ověřené motory české výroby s kvalitními převodovkami, které Vám budou sloužit dlouhá léta.
 • Elegantní a praktický design
  Nerezové provedení grilu, keramická madla, elegantní víko, to vše vytváří krásný a jedinečný design spojený s maximální funkčností.
 • Příjemné a snadné ovládání, maximální funkčnost s minimální spotřebou dřeva
  Velkou výhodou našich grilů je topeniště umístěné v zadní části, které umožňuje pohodlné přikládání a regulaci teploty pomocí bočních otvorů ventilace. V kombinaci s uzavíratelným víkem grilu je zajištěna nižší spotřeba palivového dřeva a grilovat můžete klidně i v zimě. Díky velkému výklopnému víku budete mít vždy pohodlný přístup ke grilovanému masu.
 • Grilujte za každého počasí, v létě i v zimě - po celý rok !
  Díky uzavřenému tvaru a termovíku můžete v našich grilech připravovat masa za každého počasí, zima ani vítr Vás nezastaví.
 • Jednoduchá údržba a dlouhá životnost
  Všechny naše grily lze po použití velice snadno vyčistit a uklidit. Pro údržbu potřebujete jen běžné kuchyňské čistící přípravky a vodu. V kombinaci s kvalitními materiály, které používáme Vám tak náš gril vydrží několik desetiletí.