Gril Farmář

  Tento nerezový gril patří k našim nejmenším. Je velice skladný, nenechte se ale mýlit, tento drobeček zvládne připravit až 20 kg masa najednou. Velice jednoduše můžete napíchnout několik kuřátek, krůtu anebo velice oblíbené vepřové kýty. Je tak vhodný na…
Cena: 29 766 s DPH
24 600 bez DPH
Dostupnost Předobjednávka
ks

 

Tento nerezový gril patří k našim nejmenším. Je velice skladný, nenechte se ale mýlit, tento drobeček zvládne připravit až 20 kg masa najednou. Velice jednoduše můžete napíchnout několik kuřátek, krůtu anebo velice oblíbené vepřové kýty. Je tak vhodný na domácí grilování, rodinné oslavy a zahradní párty.

Při grilování určitě oceníte možnost jednoduchého a příjemného přístupu k připravovanému masu. Pod výklopným víkem s keramickým madlem je umístěn rožeň, na který můžete napíchnout Vámi oblíbené druhy masa.

Rožeň je pomocí elektromotoru otáčen rychlostí 1,3 otáčky za minutu, maso se tak rovnoměrně propéká. Součástí základního vybavení grilu je záložní ruční klika.

Hlavní špička rožně je šroubovací. Po nachystání masa na rožeň ji vždy odšroubujte ! Abyste předešli možnosti zranění při manipulaci nebo samotném rožnění.

Velkou výhodou našich grilů je boční odnímatelné topeniště umístěné v zadní části, které umožňuje pohodlné přikládání a regulaci teploty pomocí otvorů. V kombinaci s uzavíratelným prostorem grilu je zajištěna nižší spotřeba palivového dřeva a grilovat můžete klidně i v zimě.

Pro kontrolu správné vnitřní teploty je zboku osazen elegantní teploměr.

Přímo pod rožněm je umístěna záchytná vana. Která má po napuštění vodou dvě funkce, jednak zachycuje odkapávaný tuk a marinádu, díky tomu nevznikají nepříjemné spaliny na rozpáleném povrchu. Přítomnost vody také napomáhá vytvořit ideální podmínky uvnitř grilu pro výslednou lepší chuť grilovaného masa.

Bez připálených povrchů bude vždy nenáročné čištění a údržba, takže Váš gril bude vypadat stále jako nový.

Gril je vybavený pojezdovými kolečky a umožňuje tak jednoduchou manipulaci a díky své konstrukci můžete grilovat kdekoli bez poškození povrchu podlahy, například dlažby.

Design, funkce a výkon grilu FARMÁŘ bude na Vaší párty tématem, které Vám bude dělat radost.